top of page

Nieuwe AAC-website

We zijn erg verheugd om de lancering van onze nieuw ontworpen website hier op www.aacrugby.com aan te kondigen.


We wilden de nieuwe website sneller, gebruiksvriendelijker en gemakkelijke te navigeren maken, zodat onze leden en bezoekers de informatie kunnen vinden die ze willen en op de hoogte blijven van het laatste clubnieuws en de laatste resultaten.


We willen graag degenen bedanken die hun tijd hebben gegeven om dit project te helpen realiseren. Dit is fase 1-versie van de site en er zijn plannen om nog meer inhoud te ontwikkelen dat interessant zal zijn voor onze leden.


We horen graag van de leden wat ze ervan vinden en wat ze graag zouden zien in toekomstige versies. Stuur uw vragen, suggesties, feedback of opmerkingen naar info@aacrugby.com

376 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page